menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi

Hızlı Mesaj
Biz Sizi Arayalım
Müşteri Destek
Ücretsiz KArgo
Facebook
Twiter
Helen Avangarde Salon Takımı
Burcu Avangarde Yatak Odasi
Avensis modern yatak odası
Kuatro Koltuk Takımı

Gizlilik

Sanalmobilya.com Sitesi Gizlilik İlkeleridir

Bu gizlilik ilkeleri Sanal Mobilya tarafından, Sanal Mobilya´nın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Sanalmobilya.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

  • IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

  • Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie´lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

  • Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) girmelidir.Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak.

  • Finansal bilgiler sadece satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde kullanılır.

  • Kişiye özel bilgiler hiç bir şekilde 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır.Ancak bu bilgiler, Sanal mobilya sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

  • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

  • Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. 

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir. 
2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Adres ve Telefon Bilgilerimiz

E-posta Adresi : info@sanalmobilya.com
Web Sitesi Adresi : http://www.sanalmobilya.com
Mektup Adresi : Büyük Sanayi Caddesi No:5 (Pazartesi Pazarı Karşısı) İnegöl/Bursa
Telefon Numarası : +90 224 7151912 - +90 224 7153414

 

 
Referanslarımız | İletişim 
Sanal Mobilya - Online Mobilya Alışveriş Sitesi -İnegöl Mobilya
Banka Seçenekleri

Neticaret®