menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi

Hızlı Mesaj
Biz Sizi Arayalım
Müşteri Destek
Ücretsiz KArgo
Facebook
Twiter
Helen Avangarde Salon Takımı
Burcu Avangarde Yatak Odasi
Avensis modern yatak odası
Kuatro Koltuk Takımı

Kargo

Tüm Ürünlerde Kargo Ücretsiz Olup Montaj ve Kurulum İçin Aşağıdaki Fiyatlar Geçerlidir.

Sadece www.sanalmobilya.com üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

Kargo açıklaması

  • Sanalmobilya.com adresinden yapacağınız 500 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde ürünleriniz tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak teslim edilir.

Kargo Bilgileri

  • Bursa,İstanbul,Kütahya,Bilecik,Eskişehir' in neresinde olursanız olun ürünlerinizi tecrübeli ekibimizle güvenli bir şekilde taşıyor ve ücretsiz olarak montajını yapıyoruz.

  • Yeşil Bölge - Teslimat Adresi ; Balıkesir,Sakarya,Kocaeli,Edirne,Tekirdağ,Kırklareli olan müşterilerimizin 5.000 TL ve üzeri Sanal Mobilya alışverişlerinde nakliye ve montaj hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

  • Mavi Bölge - Teslimat Adresi ; Çanakkale,Zonguldak,Düzce,Bolu,İzmir,Manisa,Uşak,Afyon,Ankara olan müşterilerimizin 7.500 TL ve üzeri Sanal Mobilya alışverişlerinde nakliye ve montaj hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

  • Turuncu Bölge - Teslimat adresi yukarıdaki bölgeler dışında kalan iller ve kırmızı bölge dışında olan müşterilerimizin 10.000 TL ve üzeri Sanal Mobilya alışverişlerinde nakliye ve montaj hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

  • Kırmızı Bölge - Teslimat adresi yukarıdaki bölgeler dışında kalan iller olan müşterilerimizin 15.000 TL ve üzeri Sanal Mobilya alışverişlerinde nakliye ve montaj hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

Kargo Bilgileri

  • Sanal Mobilya olarak Türkiye'nin her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz.Mobilyalar, evdeki diğer eşyalara göre daha büyük ve daha ağır ürünler olduğu için genellikle büyük araçlarla taşıması yapılır.Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte , kimi zaman bölgenin coğrafi şartları , yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olmayabilir.Böyle durumlarda teslimatı , o adrese en yakın noktaya gerçekleştiriyoruz.

Kargo Bilgileri

  • Türkiye'nin neresinde olursanız olun www.sanalmobilya.com adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir , kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz.Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcut ise , Bursa ve çevresine 3 gün diğer illere ise 7 gün içerisinde teslim ediyoruz.

  • Türkiye'nin en büyük e-mobilya mağazası sanalmobilya.com'dan sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir.Bu durumda eğer Bursa ve çevresinde iseniz istediğiniz mobilya ve aksesuarların üretimi ve adresinize teslimini 10 ila 25 iş günü içerisinde gerçekleştiriyoruz.Bursa ve çevresi dışında bi adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 14 ila 29 iş günü içinde ürününüzü kapınıza getiriyoruz.

  • Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.Sanal Mobilya'nın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak , sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

 
Referanslarımız | İletişim 
Sanal Mobilya - Online Mobilya Alışveriş Sitesi -İnegöl Mobilya
Banka Seçenekleri

Neticaret®