menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi

Hızlı Mesaj
Biz Sizi Arayalım
Müşteri Destek
Ücretsiz KArgo
Facebook
Twiter
Helen Avangarde Salon Takımı
Burcu Avangarde Yatak Odasi
Avensis modern yatak odası
Kuatro Koltuk Takımı

Hakkımızda

"Kiraz Mobilya" olarak uzun yıllar boyu edindiğimiz tecrübe ile 2008 yılında
"Sanal Mobilya" markası adı altında modern mobilya üretimine ve tedariğine başladığımız günden bugüne yeniliği ve estetiği vazgeçilmez olarak nitelendirdik.Yaşam kalitesini arttırmak için gerekli unsur olan kullanışlılık ve kalite doğrusunu güncel tasarım anlayışıyla birlikte istikrarlı aynı zamanda endüstirüyel boyutlarda sorunsuz işleyişle gerçekleştiriyoruz.
"Öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyeti."Bu anlamda ürünümüzü son kullanıcıya kadar tüm aşamalarda kaliteli hizmet anlayışı ile yürütüyoruz.Müşterilerimizin kullanırken keyif alacağı fonksiyonları ile hayatını kolaylaştıracağı ürünler tasarlamak, üretmek, tedarik etmek ve en uygun fiyata sunmayı tercih ediyoruz.

Her kaliteli işin ardında mutlaka organize ve takım ruhuna sahip bir ekibin olması gerektiğini esas olarak çalışmaktayız.Biz çalışanlarımızı ve müşterilerimizi firma ortağı olarak kabul ediyoruz.

Gayret ve girişimlerimizin sonucu olarak, ürünlerimizin yaşam alanlarının en değerli köşelerini ve hayallerinizi süslerken bu mutluluğu bize yaşatan,bütün tedarikçi firmalarımızı,elinden çok yüreği ile bize sarılan nakliye firmaları ve emektar çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 
Referanslarımız | İletişim 
Sanal Mobilya - Online Mobilya Alışveriş Sitesi -İnegöl Mobilya
Banka Seçenekleri

Neticaret®