menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi

Hızlı Mesaj
Biz Sizi Arayalım
Müşteri Destek
Ücretsiz KArgo
Facebook
Twiter
Helen Avangarde Salon Takımı
Burcu Avangarde Yatak Odasi
Avensis modern yatak odası
Kuatro Koltuk Takımı

Alışveriş Süreci

Alışveriş Süreci

SanalMobilya.com ' dan Siparişe Başlarken:
Web sitemizden ürün siparişi vermek birkaç basit ve sade adımdan oluşur; Sitemize üye olarak alışveriş yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri, yanlarındaki butonlara tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyiniz. Ürünlerinizi karşınıza çıkan yeni sayfadan görüntüleyebilir, silip adetlerini değiştirebilir veya alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Daha sonra ''Satın Al'' butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Bu ekranda fatura / teslimat ve diğer bilgileri doldurup bir sonraki ekranda ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturursunuz.

Ürün Ödeme Onayı ve Siparişinizin Hazırlanması
Web sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili birimimiz siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
Siparişin hazırlanma sürecinde;
- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
- Kredi kartıyla verilen siparişlerde Sanalmobilya.com veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla sipariş başlar.

Ürün Teslimat Süresi
Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasıyla birlikte; Siparişini verdiğiniz ürünler depo stoklarımızda mevcut ise en geç 10 iş gününde müşteriye sevk edilir.

Sipariş verdiğiniz ürün depo stoklarımızda mevcut değil ise Bursa içi sevkiyat süresi 10 ila 12 iş günü içinde, Bursa dışı teslimatıise 15 ile 20 iş günü içersinde gerçekleşir.

Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedarikinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

Ürün Siparişi verirken dikkat edilmesi gerekenler
Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır.


Teslimat ve Fatura Adresleri
Sanalmobilya.com da faturalama işlemi yasal olarak irsaliyeli fatura şeklinde düzenlenmektedir. Sipariş formunda fatura bilgilerinizi ayrı, teslimat bilgilerinizi ayrı olarak belirtebilirsiniz. Ancak faturanız ve ürün teslimat adresine gönderilir.

 
Referanslarımız | İletişim 
Sanal Mobilya - Online Mobilya Alışveriş Sitesi -İnegöl Mobilya
Banka Seçenekleri

Neticaret®