menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi

Hızlı Mesaj
Biz Sizi Arayalım
Müşteri Destek
Ücretsiz KArgo
Facebook
Twiter
Helen Avangarde Salon Takımı
Burcu Avangarde Yatak Odasi
Avensis modern yatak odası
Kuatro Koltuk Takımı

Güvenli Alışveriş

Kredi kartı ile alışveriş güvenli mi?

Sanal Mobilya , www.sanalmobilya.com isimli sitesiyle internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. Bu amacın gerçekleşmesinin önündeki en önemli engellerden biri, internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmamasıdır.

Biz bu güveni tesis etmek için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları tamamen RapidSSL marka 128 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünün "https://" ile başladığını göreceksiniz. Bu, yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü kişiler kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.

Kredi kartı bilgileriniz kaydediliyor mu?

Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.

 

 

www.sanalmobilya.com’a nasıl güveneceğim?

Ziyaretçiler, bazı alışveriş sitelerinde muhatap bulamamaktadırlar. İlgili alışveriş sitesinde iletişim için bir telefon numarası olmadığı gibi ziyaretçiler gönderdikleri maillere de cevap alamamaktadırlar. Bu da ziyaretçiler üzerinde o siteyle ilgili güvensizlik oluşturmaktadır.

Sanal Mobilya, bünyesinde yer alan Bilgi İşlem Departmanıyla siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmaktadır. Bu departman, sürekli olarak www.sanalmobilya.com sitesi ile ilgilenmekte, sürekli siteyi güncellemekte ve geliştirmektedir.

Site ziyaretçilerinden gelen mailleri mümkün olan en kısa sürede cevaplamaya gayret etmektedir. Ayrıca telefonla da siz değerli ziyaretçilerimizin aklına takılan soruları cevaplamak için çalışmaktadır.Bilgi işlem departmanına ve satış temsilcilerimize Cumartesi, Pazar günü dahil her gün 0 224 715 34 14 ulaşabilirsiniz.

Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını ( tel, adres, e-mail vs.) bulabilirsiniz.Haftanın 7 günü mağazamızı ziyaret edebilir, bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Mağazamız, hafta içi her gün ve Cumartesi günü 09:00-20:30 arası ve Pazar günleri de 11:00-20:30 arası açık bulunmaktadır.Bahsedilen mesai saatleri içinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Sizi aramamız için telefon numaralarınızı bırakabilir veya 24 saat e-mail ile iletişim kurabilirsiniz. E-mailleriniz, mümkün olan ilk fırsatta cevaplanacaktır.

Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefon ediniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır. Ya da mağazalarımıza geliniz size yüz yüze yardımcı olalım.

 

 

 

 

 
Referanslarımız | İletişim 
Sanal Mobilya - Online Mobilya Alışveriş Sitesi -İnegöl Mobilya
Banka Seçenekleri

Neticaret®