Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2012 yılında küçük bir atölye iken kısa sürede modüler mobilya üretiminde ve internet üzerinden satışta ürünleri en çok tercih edilen firma olmayı başaran Sanal mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerin  ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Sanal mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Sanal mobilya, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Ergonomi ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini, evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren Sanal mobilya, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Yatak odasından, oturma odasına, yemek odasından, çocuk ve genç odalarına,  çalışma odasından tüm acil ve kurtarıcı dolap ve masalarına kitaplık ve aksesuarlarına kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunan Sanal mobilya, binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan Sanal mobilya, ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı düşünen Sanal mobilya evde kurulum kolaylığını ön plana çıkartarak, pratik kurulum kolaylığı sağlıyor.  Ev dekorasyonunun yönünü belirleyen Sanal mobilya, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

e- satış yapan onlarca yerli ve yabancı siteye kendi markası ile ürün tedarik eden Sanal mobilya, Türkiye’nin en büyük üretici mobilya firması ve bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. Birçok e ticaret sitesi ve mağazaya ürün satışı yapan Sanal mobilya, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün tasarımında ve kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor.
 

Tarihçe

2012 yılında İnegöl'de küçük bir marangoz atölyesinde modüler mobilya üretimi ile temelleri atılan Sanal mobilya, 2018 yılı itibari ile İnegöl’ün gözbebeği 2. OSB- Mobilya İhtisas Sanayisindeki kendi fabrikasına taşınarak;  teknolojik altyapısı güçlü, üretim sistemi ve kapasitesi yüksek, en kısa temrin süresi, en güvenli kargolama, Türkiye’nin her yerine en hızlı sevkiyat ve teslimat, en pratik kurulum, en sağlıklı servis hizmeti, en iyi iletişim ve en mantıklı çözümler sunan, müşteri memnuniyetine odaklanmış sistemini hayata geçirmiştir. Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan Sanal mobilya,  geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini ekliyor. İnegöl'de kendi entegre tesisini  kuran Sanal mobilya, gelecekte ürün çeşitliliği ve özgün tasarımlarıyla bir dünya markası haline getirecek altyapıyı hazırladı. Kısa bir başarı hikayesiyle  Türkiye’nin lider mobilya markası olmayı başaran Sanal mobilya, hızlı adımlarla Türkiye ve dünya mobilya pazarında başarılı ve istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

Dünya kalite standartlarında üretim yapan, ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan Sanal mobilya, binlerce ürünü, kendi e-satış sitesi olan  www.sanalmobilya.com üzerinden ve Türkiye ve dünya çapındaki  e- ticaret siteleri ve sanal mağazalarından yeni koleksiyonlarını  tüketici ile buluşturmaya devam ediyor...
 

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle, inovatif ve değer katan mobilya tasarımlarımızla,  tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz, İneternet üzerinden modüler ev mobilyası satışı alanında, dünyanın en çok tercih edilen firması olmaktır .
 

Kalite Politikası

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında, ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

Bu amaçla firmamız; "KALİTELİ ÜRÜN, MUTLU MÜŞTERİ " sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.
 

Çevre Politikası

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ulusal ve uluslararası rekabet ortamında ve küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmaktadır. Bu amaçla; doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatlar dahilinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak, bütün faaliyetlerimizi kayıt altına almak ve toplumumuzla paylaşmak, temel çevre politikamızdır.


İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

  • Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır" felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır.
     
  • Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeyi,
  • İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,
  • Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi,
  • İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçi ve taşeronlarımızı da yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmeyi beyan ve taahhüt ediyoruz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.